Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 21 marca 2015

Share Week 2015 - polecamy blogi

Share week to już czwarta edycja świetnej akcji zorganizowanej przez Andrzeja z Jest kultura - akcja ma na celu polecanie autorów przez autorów - polecamy tych których cenimy i którzy są dla nas inspirujący.


Zasady Share Week'a są bardzo proste:

1. Na swoim blogu?vlogu publikujesz materiał, w którym polecasz trzech innych autorów,
2. Kryterium jest jakość, "ważność" danego blogera w Twoim życiu, jego lub jej wpływ na Twoje życie, efekt 'wow' i inne niezwiązane z zasięgami sprawy,
3. Link do swojego materiały-polecenia wrzucasz do komentarzy pod tym wpisem,
4. Swoje polecenia z Twojego bloga/vloga przepisujesz też do formularza w tym wpisie,
5. Dobrze się bawisz :)

A poniżej Moje TOP 3:

Pięknie jest żyć

Blog Kasi, to zdecydowanie mój nr 1. Dlaczego? Przed wszystkim za przyjemny styl pisania, dzięki któremu chce się czytać i czytać, za mega pozytywne podejście do życia a także relacje z podróży, które zachęcają do odwiedzenia tych wszystkich pięknych miejsc. Za wspaniały uśmiech i te wszystkie luźne 'lubię piątki', które skłaniają do zastanowienia się nad sobą i przywołują wspomnienia. A także za te wszystkie kocie mordki z 'życia w obrazkach i za przepiękny Gdańsk, który można znaleźć u Kasi na instagramie. Za wywołany uśmiech po każdym przeczytanym wpisie - Kasia zawsze apeluje o uśmiech :)


Mój nr 2, za te wszystkie życiowe teksty pod większością, których mogę podpisać się rękami i nogami. Za ogrom mądrości i dorosłości życiowej, za motywację i pozytywną energię, która zachęca do działania. Za multi-tasking, który jest zaraźliwy i godny podziwu - dwa blogi, kanał na youtube, własna firma, uczelnia - Marta czy Twoja doba jest dłuższa od mojej..!? :) 

Niebałaganka

Ania, zamyka Moją TOP 3kę, znalazła się tutaj ze względu na te wszystkie wskazówki dotyczące sprzątania - kto by pomyślał, że jest tyle łatwych sposobów na pozbycie się brudu i bałaganu z naszego/mojego życia. Za te wszystkie motywacyjne teksty, nakłaniające do działania i dbania o swoją przestrzeń życiową, a także za świetne DIY - skąd Ty Aniu czerpiesz te wszystkie pomysły?!

A Wy macie swoje TOP 3 ulubionych blogów? 
Podzielcie się nimi w komentarzach :)

Miłego weekendu Wam życzę,
Pat.4 komentarze:

 1. Blog Kasi również jest jednym z moich top blogów ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej! Ślicznie dziękuję Ci za wyróżnienie. Bardzo, bardzo się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma za co :) nie mogło Cię zabraknąć w tej trójce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasia to zdolna dziewczyna :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...