Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 22 września 2014

20 najlepszych odcinków na 20lecie Przyjaciół

Czy jest tutaj ktoś kto nie lubi Przyjaciół? 
Chyba nie..na podstawie rankingu Lovefilm.com "Przyjaciele" są trzecim najbardziej uzależniającym serialem :) Ja przyznam się że należę do Przyjacieloholików, jeśli można tak powiedzieć. Jak to mówi moja była współlokatorka/kumpela, Basiu pozdrawiam Cię serdecznie - mam na ich punkcie fioła. W sumie nie dziwię się, mogę go oglądać codziennie i chyba nigdy mi się nie znudzi. Już nie pamiętam ile razy oglądnęłam wszystkie 10 sezonów i ile dialogów pamiętam, bardzo dużo [czy to jest normalnie?!]. Każdy z szóstki przyjaciół jest jedyny w swoim rodzaju, każdy śmieszny i zabawny na swój sposób, i w każdym lubię co innego, no bo czym byłby serial bez Chandlera i Jego żartów? Bez Rossa i Jego paleontologicznych wykładów? Bez Moniki i jej pedantyczności? Bez 'How you doin'? Joey'a? Bez przezabawnej w każdym cału Phoebe? I bez rozpieszczonej Rachel? 


22 września 1994 roku wyemitowano pierwszy odcinek tego kultowego serialu, który przez 10 lat bawił widzów w Ameryce i za granicą. Jeśli jesteś fanem Przyjaciół to na pewno spodoba Ci się moja lista 20 najlepszych odcinków. Nie chcę zanudzać żadnymi ciekawostkami i faktami z filmu bo jeśli jesteś fanem, to na pewno je wszystkie znasz. Świetnych momentów i przezabawnych dialogów jest mnóstwo, ciężko było wybrać 20 ale myślę, że Ci się spodobają.

 Z okazji 20lecia Przyjaciół zapraszam na moje 20 ulubionych odcinków :) jakie są Twoje? [Większość filmików jest po angielsku, bo właśnie po angielsku najbardziej ich lubię oglądać :) ]

1. The One with the Embryos- mój ulubiony, lubię do niego wracać, jak mam zły dzień i oglądać 'walkę' o mieszkanie wykonane w tak świetny sposób. A tragiczna mina Moniki po przegranej? Wyborna.2. The One Where Rachel is Late - no bo kto nie lubi takiej wkurzonej Rachel, dogadującej wszystkim na około?


3. The One After Vegas - ślub Rossa i Rachel - zawsze myślałam, że będzie oddzielny odcinek z ich zejściem i pięknym ślubem, ale ich perypetie na przestrzeni sezonów bawiły i wciąż bawią mnie do łez :)


4. The One with All the Poker - czy Ross nie mógł bardziej pokazać, że zależy mu na Rachel..?


5. The One Where Ross is Fine
Here is to Love! L is for Life, what is life without Love? Oh My God, are we suppose to answer? :D
O is for O wow! V! is for this very surprising turn of events, which I'm still fine by the way! E, is for how extremly normal I find it. - po prostu genialny Ross.


6. The One Where Chandler Can't Cry - wkurzona Monika, coś pięknego!


7. The One Where Ross Got High - uwielbiam momenty, kiedy wszyscy wyjawiają swoje sekrety i grzeszki, czyż to nie był zabawny moment?


8. The One With the Jellyfish - jedna z lepszych kłótni Rossa i Rachel! Czy oni od razu nie mogli dojść do porozumienia? Tylko walczyli o taką bzdurę?


9. The One Where Rachel Tells.. - zabójcza reakcja Rossa.


10. The One Where Chandler Takes Bath


11. The One With the Boobies


12. The One With Prom Video - He's her lobster :)


13. The One With Phoebe's Husband.. - sekrety, sekrety i jeszcze raz sekrety.


14. The One Where Chandler Can't Remember Which Sister


15. The One Where Everybody Finds Out - mistrzostwo w każdym wydaniu!


16. The One With The Girl Who Hits Joey


17. The One With The Hypnosis Tape


18. The One With the Proposal. Part 2 - czy też tak bardzo kibicowaliście Monice i Chandlerowi, żeby im się udało?


19. The One With Unagi - Ross i Jego filozofie.


20. The One Where Joey Loses His Insurance 

Mam nadzieję, że spodobały się Wam moje typy. Każdy odcinek zawierał masę śmiesznych scen i mnóstwo przezabawnych dialogów, i myślę, że drugiego tak dobrego serialu nie będzie - oczywiście, z tych komediowych. Mam doPrzyjaciół ogromny sentyment, to przy nim śmiałam się i płakałam, uczyłam się angielskiego, i spędziłam mnóstwo czasu oglądając go na okrągło, Mama i wiele osób zawsze mnie pytało - jeszcze Ci się nie znudził? Nie, i raczej nie znudzi :)

A Ty za co lubisz Przyjaciół?

Pozdrawiam,
Pat.

3 komentarze:

  1. W domu nikt nie podziela mojej fascynacji przyjaciółmi :D. A ja uwielbiam :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też uwielbiam i nie wyobrażam sobie jesiennego wieczora bez Przyjaciół :) jak dobrze, że są powtórki :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...