Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 25 stycznia 2015

Przegląd tygodnia w zdjęciach #6

Ostatni tydzień był zabiegany i nie udało mi się zrobić dużej ilości zdjęć. Wracałam późno do domu, zmęczona i nie mam ochoty na nic. Weekend należał do tych leniwych, a niedziela obudziła mi pięknym słońcem.


1. Staram się lepiej odżywiać, wprowadzać więcej warzyw do moich obiadów.
2. Trochę zimy zawitało do Danii.
3. Wstawanie wcześnie rano, jak jest jeszcze ciemno nie należy do najprzyjemniejszych, a czekanie w ciemnościach na autobus to już wcale.
4. Cafe Latte w pracy obowiązkowe.


1. Wsiąść do pociągu byle jakiego..
2. W piątek zafundowałam sobie domowe mini spa, maseczka, pillingi, tego mi było trzeba.
3.4. W sobotę był cheat meal, oglądanie meczu Polska-Dania i kibicowanie skończyło się przy lampce wina i przepysznym hamburgerze z The Irish Rover.

Dzisiaj obudziły mnie promienie słońca wpadające do pokoju, jak dobrze, że nie zasłaniam rolety bo bym nawet nie wiedziała, że tak pięknie zaczyna się dzień. Postanowiłam wybrać się z kubkiem herbaty na małą przejażdżkę. Pogoda cudna, lekki mróz, delikatne słońce, w sam raz na spacer. W końcu trzeba się dotleniać, prawda? :)

 

Jezioro zamarzło, na brzegach leży biały puch, wszystko tworzy prześliczny krajobraz. W koło pełno ludzi, pary spacerują, dużo jest tych, którzy biegają i jeżdżą na rowerze. Każdy korzysta z promieni słońca póki postanowiły do nas zawitać.
 Ostatnio pogoda trochę się zmieniła, chłodniejsze dni przyszły do Danii, ku uciesze dzieciaków w nocy spadł śnieg i mogą szaleć na sankach. Poubierane w nieprzemakające kombinezony, ciepłe czapy i rękawice, suną w dół z prędkością światła. Śmiechu i krzykom nie ma końca! 

Miłej reszty weekendu :)
Pat.

2 komentarze:

 1. Pięknie u Was Kochana :)
  tyle śniegu
  W Anglii mamy pogodę w kratkę
  jestem ciekawa jak będzie w marcu :))
  już nie możemy się doczekać Waszego przylotu

  OdpowiedzUsuń
 2. Śniegu już wczoraj nie było, taka pogoda :) raz śnieg jest, raz go nie ma :) Ja mam nadzieję, że w marcu będzie ładnie, doczekać się nie mogę! :):*

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...